Новий вид наборів для вишивання довгими стібками в техніці “лонгстіч”. Вишивати довгими стібками зображення поділяється не на квадрати, як при лічильної вишивки хрестом, а на вертикальні або горизонтальні колірні ділянки. Виділяючи окремі елементи, різна довжина стібка створює ефект об’ємності, а правильно підібрані контрастні поєднання кольорів роблять рельєфність ще помітніше і яскравіше.Схема нанесена на тканину і продубльована друкованої схемою на папері. Набори укомплектовані органайзерами з нитками Bestex, номери ниток на органайзере збігаються з нумерацією колірних секторів на схемі.

На початку роботи уважно вивчіть інструкцію. Запяльте тканину в п’яльця. Закріпіть початок нитки на тканині кількома дрібними стібками в тому місці, яке в подальшому закриється вишивкою.

Вишивайте сектор вказаним кольором в зазначеному напрямку. Всі стежки в цьому секторі повинні бути паралельні один одному.

Закінчуючи вишивати сектор, пропустіть нитку під уже вишитими елементами і обріжте її. Зворотний бік вишитого виробу повинна бути акуратною.

У деяких наших дизайнах використовуються і інші шви: французький вузлик, петельний шов, шов назад голкою. В такому випадку, спочатку вишивається весь дизайн “довгим стібком”, а потім прикрашається декоративними швами.

Вишиті картини в цій техніці виходять яскравими і життєрадісними, справжня кольоротерапія! Ассортменте їх постійно розширюється, вибирайте будь-який сюжет на свій смак в нашому КАТАЛОЗІ!

    


Залиште свою думку тут