Об’ємні троянди зі стрічок, мабуть, найефектніші вишиті квіти! Композиції з трояндами виглядають дуже багато. У цьому майстер-класі ми вам покажемо і розповімо весь процес скручування і пришивання троянди на прикладі набору для вишивання стрічками НЛ-4017 “Троянди і ромашки”

Для створення цієї троянди вам знадобляться: атласна стрічка, голка для вишивки стрічками, нитка в тон стрічці (чорна нитка взята для наочності майстер-класу), тонка голка, ножиці. Роза виконується в два етапи: спочатку скручується серединка троянди, потім вона пришивається на тканину в зазначеному місці і обшивається “прямыми” стежками.

Візьміть 20 см стрічки, відступите від краю 3 см і зігніть стрічку під кутом 90градусів.

Починайте скручувати серединку, щільно скачайте короткий край стрічки, щоб вийшов бутон троянди.

 

Закріплюємо отриману серединку біля основи ниткою в тон стрічці (чорна нитка взята для наочності!)

Зігніть довгий край стрічки назад і вниз, зробіть один оборот навколо вийшла серединки.

 

Візьміть голку з ниткою і прошийте біля основи всі верстви.

Потім знову відігніть назад і вниз довгий край стрічки, зробіть один оборот стрічкою навколо вийшла серединки. І знову закріпіть ниткою біля основи утворені пелюстки.

Коли ви отримаєте троянду бажаного розміру – пришити біля основи все пелюстки ще раз, обріжте зайву стрічку. Для надійності можна навіть припалити підставу запальничкою, щоб стрічка не розшаровувалася. Серединка троянди готова, можна пришивати її до схеми в зазначеному місці! Нахиліть троянду вправо, закріпіть в цьому положенні її ниткою.

Візьміть 30 см рожевої стрічки, вставте в голку для вишивки стрічками, зав’яжіть плоский вузол .Виведіть стрічку з голкою на лицьову сторону біля пришитою серединки. виконуйте прямі стібки рожевою стрічкою навколо пришитою серединки троянди. Сильно не затягуйте стрічку, пелюстки повинні вийде об’ємними.

Коли всі прямі стібки, зазначені на схемі, вишиті, виведіть голку зі стрічкою на виворіт. Закріпіть стрічку ниткою, пришити її до сусідніх стежках на вивороті. На лицьовій стороні вушком голки підіймаючи вишиті “прямим” швом пелюстки троянди, так вони будуть виглядати природніше. Таким же способом вишиваються троянди в наборах НЛ-4005 “Троянди і бузок”, НЛ -3026 Розкішні троянди.


Залиште свою думку тут