ТМ “Марiчка” – це виробник схем для вишивки бісером на високоякісній тканини, продубльований шаром флізеліну, з нею приємно працювати, схема виходить яскрава і чітка, на атласі красиво виглядає вишивка.

 Для вашої зручності на схемі для вишивки вказано рекомендовані кольори бісеру (Чехія)Preciosa Ornela” та фірми ВДВ, а також назва кольору, що дає можливість самостійно підібрати ті різновиди бісеру, які вам більше подобаються. Крім того для кожного кольору в схемі дається розрахунок необхідної кількості бісеру в грамах.

Новий різновид наборів для вишивання від ТМ “Марічка” – в техніці “лонгстіч” і “декоративні шви”. У наборах використовуються різноманітні шви: французькі вузлики, гладь, стебловий та  петельний шви. Ми покажемо, як за допомогою цих стебків створюються оригінальні, неповторні роботи.

У набір для вишивання нитками входить: тканина-габардин з нанесеним фоном і схемою, голка для вишивання, органайзер з нитками муліне Bestex, докладна інструкція до кожного шву і до дизайну в цілому.

Ще один вид продукції від ТМ”Марічка” – набори для вишивання стрічками! Вишивка стрічками знову входить в моду, адже роботи, виконані в цій техніці, виглядають дуже об’ємно, яскраво, натурально. І, що важливо – вишивка стрічками не вимагає від вас великої кількості часу, розвиває фантазію, смак і відчуття кольору.

У набір для вишивання стрічками входить все необхідне для створення вашого особистого шедевра: тканина – габардин зі схемою, атласні стрічки, голка для вишивки стрічками, докладна інструкція до кожного шву, бісер, голка для вишивки бісером.

У набір для вишивання бісером входить атласна тканина з нанесеним малюнком і схемою, необхідна кількість високоякісного бісеру Preciosa Ornela ( Чехія), спеціальна голка та інструкція . Завдяки презентабельній упаковці набір для вишивки буде відмінним подарунком!

В асортименті ТМ “Марiчка” є схеми на будь-який смак: пейзажі та квіти, тварини й натюрморти, розкішні дами і милі дітлахи. І, звичайно, величезна кількість схем для вишивки ікон, які представлені в декількох форматах, від дуже великих, до маленьких іменних ікон. Ви можете ознайомитися c нашим асортиментом в каталозі. Придбати нашу продукцію можна в багатьох рукодільних магазинах. З усіх питань пишіть нам, із задоволенням відповімо на всі ваші запитання!

ТМ “Марiчка” – вишивайте із задоволенням!

Залиште свою думку тут