В даному майстер-класі ми покажемо, як за допомогою нескладних вишивальних швів Ви зможете створити неповторну красу! Ці шви використовуються в наших нових наборів для вишивання “декоративними швами”

Прямий шов

Виведіть голку на лицьову сторону в початок умовного позначення, потім виведіть голку на виворітну сторону, утворюючи одиночний стібок необхідної довжини.

 

Стебельчатий шов

Зробіть “прямий” стібок, потім поверніться назад на полстежка, виведіть голку на лицьову сторону і знову зробіть “прямий” стібок. Продовжуйте таким чином уздовж надрукованого контуру.

 

Петельний шов

Виведіть голку на лицьову сторону, сформуйте з нитки петельку і виведіть голку на виворіт в тій же точці. Виведіть голку на лицьову сторону всередині петельки. Закріпіть петельку маленьким стібком, виведіть голку з нитку. зовні петлі.

 

Тамбурний шов

“Тамбурний” шов складається з ланцюжка петельок, виходящі одна з іншої. Замість прикріпити, як в “петельному” шві, у вершини попередньої петельки починається наступна петелька.

 

Обметочний шов

Виведіть голку з ниткою на лицьову сторону, сформуйте петельку, як при виконанні “петельного” шва. Нитка повинна бути під голкою. Виведіть голку з ниткою через петельку на лицьову сторону, підтягніть нитку. Продовжуйте виконувати стібки аналогічним способом.

 

Гладьєвою шов

Цей шов складається з “прямих” стібків, щільно прилягають одна до одної. Напрямок стібків може бути будь-яким. При вишивці “гладдєвий” швом голка з виворітного боку проходить по всій ширині візерунка, тобто виворіт повторює лицьову сторону.

 


Залиште свою думку тут